Osrednja prireditev ob Dnevu Doma se prične ob 13.00.Pripravljamo bogat kulturni program, z nastopi naših stanovalcev, zaposlenih in otrok. Otvorili bomo razstavo likovnih del, ki so nastala v sklopu likone kolonije. Z izdelki se bodo predstavili stanovalke in stanovalci na stojnici izdelkov delovne terapije. Kuhinja obljublja bogato kulinarično doživetje. Pekli bomo palačinke za najmlajše in pripravili še kakšno presenečenje. S petjem in glasbo nas bosta razvajala Vlasta in Janez Šabec.
Prijazno povabljeni, da praznujete z nami!
